Antalya Airport (AYT)

Antalya Airport (AYT)

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Sadece ülkemizde değil global ölçekte de dikkat çeken turizm kentlerinden Antalya’da araç kiralamaya dair tüm detaylar bu blogda. Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya, Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Turizm denilince Türkiye’de akla gelen ilk şehir olmakla birlikte, milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Ekonomisi genel olarak turizme dayalı olsa da, tarım ve ticaret de bölge için oldukça önemlidir. Peki Antalya’ya tatil yapmak için geldiğimdebBinek bir araç mı yoksa arazi tipi SUV aracı mı; hangi yakıt tipi ya da otomatik/dizel tercihi mi? Tüm detaylar aşağıda.

Antalya’da Araç Kiralamaya Dair Her Şey

Antalya Havalimanı, her yıl binlerce yerli ve yabancı milyonlarca turistin ve gezginin geldiği uluslararası havalimanı olarak 2020 yılı itibariyle Avrupa’nın en işlek 14. havalimanıdır. Bu hareketlilikle birlikte, uçuş sonrası çok iyi bildiğiniz ya da yeni keşfedeceğiniz bu harika şehir için bir aracın sizi beklediğini bilmek büyük konfor.

Havalimanından çıktını. Şimdi sırada ucuz fiyatlı, yeni, donanımlı, temiz ve dezenfekte edilmiş bir araca ihtiyacınız var. Bu ve buna benzer tüm sorularınıza cevap verebilmek için HEDA Car Rental (Rent a car) sizlere anında hizmet veren bir rent a car şirketi var. Antalya Havalimanı şubemizin yanında Antalya’da Kemer, Kundu, Lara, Belek, Kaş, Alanya, Manavgat gibi bir çok noktadan yapacağınız araç kiralama ile seyahatinize kafanızda soru işareti olmadan başlayabilirsiniz.

Araç kiralamak, basit detaylarıyla hangi tip aracı, hangi tip viteste süreceğinizden daha kapsamlı sorular içeriyor. Öncelikle sürücü olarak otomatik vites olan bir aracı mı yoksa manual vites bir araç mı kiralayacaksınız. Peki kaç kişi seyahat edeceksimiz? Eğer sayıca fazlaysanız ve valizin de çoksa, kiraladığınız araçtaki bagaj hacmi de belirleyici bir kriter olacaktır. Bagaj hacminize ve kişi sayısına göre de araçlar belirlediniz. Peki sadece gideceğiniz yere binek bir araçla gitmek mi, konfor ve keyfi ikiye katlayan üstü açık bir araç mı, engebeli arazi yapısına göre yerden yüksek SUV tipi bir araç mı? En ucuz fiyata, en donanımlı araçlarla ilgili tüm sorularınız için buradayız.


Whatsapp Telefon